Ibnothai Forum

Pełna wersja: Co wiecie o aplikacjach biznesowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem całkowicie uzależniona od korzystania z nowoczesnych technologii u mnie w firmie. Teraz co chwile powstają coraz to nowsze aplikacje biznesowe i muszę się przyznać, że faktycznie pomagają w codziennych obowiązkach firmowych i nie tylkoUśmiech

Słyszeliście o takich jak CRM (Customer Relationship Management) i PRM (Partner Relationship Management) ułatwiające zarządzanie relacjami z klientami albo DMS (Document Management System) usprawniające zarządzanie dokumentami? Ostatnio słyszałam też o nowej aplikacji wirtualnego biura prawnego. Moim zdaniem to duże wsparcie dla właścicieli firm.
Wirtualny prawnik? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy większych problemach w firmie posiłkowałabym się wiedzą z internetu czy programu online. Zdecydowanie większe zaufanie mam do tradycyjnych kancelarii prawnych.

Moim zdaniem takie aplikacje pomagają tylko w planowaniu kalendarza firmowego. Przynajmniej w razie konieczności na telefonie czy tablecie wyświetli Ci się przypomnienie o jakimś spotkaniu czy konferencji.