Ibnothai Forum

Pełna wersja: McDonald's czyli jak stworzyć logo i markę rozpoznawalne na całym świecie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bary McDonald'sa można spotkać w 119 krajach świata, firma zatrudnia łącznie 420 tysięcy osób i jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na kuli ziemskiej. Jak sądzicie co przesądza o potędze restauracji McDonald's?
Moim zdaniem o ich potędze przesądza to, że bardzo mało płacą swoim pracownikom, niestety. Żarcie jest kiepskiej jakości i w dużych ilościach może być wręcz zabójcze, w dodatku ta firma żyje z wyzysku. Polecam nie chodzić i nie wspierać. Nie ma czego podziwiać.
A moim zdaniem odnieśli oni ogromny sukces. Można śmiało powiedzieć McDonals podbił świat. Nie wypowiadajcie się, jeśli nie znacie ich historii. I jej progu stoi ciężka praca kilku osób. Popatrzcie sobie na ich marketing - nie jest łatwo zrobić z miejsca, które odwiedzają pryszczaci nastolatkowie praktycznie restaurację rodzinną. Pomyślcie czy jest ktoś kto nie zna ich logotypu? Czy jest ktoś kto chociaż raz nie jadł burgera z Maca? Poza tym z tą pracą to nie do końca - pracownicy mają tam umowę o pracę, której brakuje w wielu firmach....