Ibnothai Forum

Pełna wersja: Jak reklamować szwalnię?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć

Chcę założyć własną szwalnie, to będzie mały zakład, który będzie szył na miarę, skracał spodnie, wszywał zamki, itp. Zastanawiam się w jaki sposób powinnam reklamować mój zakład?
Nie jestem ekspertem w dziedzinie marketingu, ale skoro szwalnia działać ma lokalnie to może warto zgłosić się do butików i sklepów odzieżowych, które mogłyby odsyłać do Pani klientów, którzy potrzebują skrócenia nogawek spodni, itp.?
Z całą pewnością warto postawić na działania w internecie. W przypadku szwalni sprawdzić może się AdWords i ogłoszenia na lokalnych forach internetowych.
Polecam pozycjonowanie strony, ale na wyniki trzeba będzie poczekać. Dobra jest też kampania AdWords, ale polecam oddać sprawę w ręce profesjonalistów, bo samodzielnie prowadzona kampania może nie przynieść oczekiwanych efektów. Moja znajoma sama sobie prowadziła i generalnie wynik mizerny, a kampanię trzeba dobrze zoptymalizować i potrafią to tylko doświadczeni specjaliści. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kampanii to zajrzyj na stronę www.mkgroup.pl/kampania_adwords.
Myślę, że porządny szyld i jakiś bilbord też da radę - wszystko byle nie ulotki, one są jak spam...
A jakie sposoby polecacie, żeby dotrzeć z usługami do firm?
Może wziąć udział w targach branżowych?