• Cougar

Cougar

• Lions

Lions

• Snowalker

Snowalker

• Howling

Howling

• Sunbathing

Sunbathing

Witaj w świecie biznesu

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strona w kilku językach
Witam, zastanawiam się czy opłaca się inwestowanie w stronę wielojęzyczna. Mamy kilku klientów zagranicznych, ale z nimi raczej umawiamy się na spotkania i nie potrzebują szukać informacji na naszej stronie.
Odpowiedz
Inwestycja w stronę firmy zawsze jest dobra. No chyba, że nie chcecie mieć klientów zagranicznych wtedy lepiej nie robic wersji językowych. Mnie się jednak wydaje, że to właśnie z klientami zagranicznymi pracuje się najlepiej.
Odpowiedz
Nie planowaliśmy pozyskiwania klientów zagranicznych, jednak to rzeczywiście może być dobry pomysł. Nie wiem tylko czy struktura naszej obecnej strony nadaje się pod tłumaczenie, czy nie lepiej zrobić osobną na rynek zagraniczny.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że użytkownicy jednak najlepiej odbierają stronę jeśli ma taką samą strukturę na wszystkich wersjach językowych. Łatwiej się w takiej połapać gdzie co jest. No chyba, że dla rynku zagranicznego masz inną ofertę. Jeśli szukasz kogoś kto przygotuje tłumaczenia to polecam tą firmę tlumaczonline.info.pl
Odpowiedz
Muszę sobie to wszystko przeliczyć czy mi się to opłaca. Dzięki za pomysły i sugestie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości